Sport lehetőségek

 Sportegyesület neve:

 

 

 Képviselője:  Telefon:  Sportág:  Helyszín:
 2001.
Tenisz
Klub

 

 

 Járvás
András
 06-30/ 939
5869
 tenisz  
 Alsógallai
Környezetvédő
és
Sportegyesület
 
 Horváth
Imre
 06-20/ 480
0325
természetjárás,
labdarúgás,
kerékpározás
 Allsógallai Sporttelep
 ARAMIS
Sportegyesület
 

 

 

 Détár
László
06-20/ 946
6622
karate Bolyai
János
Általános
Iskola
 Balázsi
Testépítő
és
Erőemelő
Sport
Egyesület

 

 

Estók
Endre
 06-34/ 310
054

06-70/ 500
3521

 testépítés,
fittnes,
erőemelés
DINAMIC
 Barátság
Diáksport
Egyesület
 

 

Szitás
Gyula
Ferenczi Tamás
06-34/ 310
054

06-20/ 314
5496

 labdarúgás,
röplabda,
floor-ball,
kézilabda
 Tatabányai Általános Iskola, Szakképző Iskola és Középfokú Kollégium, Réti úti szakközépiskola telephely és tanműhely (BÁNKI)
 Bárdos
Diáksport
Közhasznú
Sportegyesület

 

 

 

 

 

 Varga
Petra
Katonáné Téglás Zsuzsanna alelnök
 06-30/
683
1369

06-20/
268
9232

labdarúgás,
kézilabda,
röplabda,
kosárlabda,
atlétika,
természetjárás,
kerékpározás (országúti),
aerobic,
zumba,
fittnes,
atlétika
Bárdos László Gimnázium, atlétika (TSC)
 Becsali
Sporthorgászat
Egyesület

 

 

 

Kovács
Judit
06-20/
228
7491
horgászat Tatabánya Réti út 42 2/3.
BHG
Technikai
Tömegsport
Klub

 

 

 

 

 

 

Rabi
Endre
06-70/
930
4890

06-34/
319
038

 technikai
és
tudományos
ismeret,
szabadidősport,
kirándulás
lövészet,
fallabda,
tömeg
és
vizisport,
rádió,
asztalitenisz
 
 C-02
Postagalamb
sportegyesület

 

 

Hágen
Tibor
06-30/
511
8302
 postagalambsport Tatabánya Táncsics M út 2
 Chinese
Boxing
Kung-Fu Harcművészeti Sportegyesület

 

 

 

 Kiss
Ottó
06-20/
365
6188
kung-fu Éltes Mátyás Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
Dancing
Feet Akrobatikus
Rock
and
Roll
Sportegyesület

 

 

Fojt
Norbertné
Fojt
Norbert
06-30/
348
4149
06-30/
901
0025
akrobatikus
rock
and
roll
KPVDSZ
 Don
Bosco
Egyesület

 

 

Szabó
Ferenc
06-20/
531
5577
labdarúgás, kosárlabda,
atlétika,
természetjárás
 
Dózsa
Diáksport
Egyesület

 

 

 

Henyecz László
Mezőfi Tiborné
06-34/
311
360
06-70/
459
6657
 atlétika,
kézlabda,
természetjárás,
szabadidősport
Dózsa György Általános Iskola
Éltes
Diáksport
Egyesület

 

 

 

Nagy
János
 06-34/
301
100
06-20/
550
6069
természetjárás,
kosárlabda,
labdarúgás,
floor hockey,
judo
 
 Eocén
Tenisz
Club

 

 

Dóra
András
 06-30/
210
7899
 tenisz TSC pálya
EX-T
Sportegyesület

 

 

 

Palkovics András
Kovács
Tamás
 06-70/
413
0549
06-20/
421
9945
hegyi
kerékpározás,
sziklamászás,
barlangász,
siklóernyőzés
 
Flex-2000
Szabadidő
és
Tömegsport
Klub

 

 

 Varga
Mihály
 06-70/
317
3644
 testépítés,
erőemelés
Bárdos László Gimmnázium
 Gál
István
lakótelepi Ifjúsági
Egyesület

 

 

Mészáros Károly
Fehér
János
 06-20/
974
7707
06-70/
220
5509
labdarúgás  
Gerecse Barlangkutató
és
Természetvédő
Egyesület

 

 

Farkas
Román Barnabás
 06-70/
772
4264
barlangász  2800 Tatabánya Gál I ltp 401
Herman
Ottó
Diák
Sport
Egyesület

 

 

Szabó

Brigitta

06-70/
389
0375
cselgáncs Herman Ottó Általános Iskola
High
Voltage
Sporttánc
Egyesület

 

 

Balogh
Zoltán
 06-30/
520
8644
06-34/
512
900
 sporttánc  
 HUMANITÁS Sportegyesület

 

 

 

 Gráczer József  06-20/
381
2652
06-34/
426
235
 ülőröplabda, boccia  
IMI Szabadidősport és
Utánpótlás
Sport
Egyesület

 

 

 Imrő
János
 06-70/
778
2830
labdarúgás  Változó Helyszín!
IPPON
Judo
Tatabánya
Sport
Egyesület

 

 

 

 Csernoviczki Csaba 06-20/
806
8668
 judo TSC
Katasztrófa-
és
Tűzvédelmi
Sportegyesület

 

 

 

 Czibik
József
06-20/
956
0463
természetjárás,
petanque,
lövészet,
teke,
úszás,
labdarúgás
Tűzoltóság
 Komárom Esztergom Megyei Bridzs Egyesület

 

 

 

Dr. Kovács György

Izing Ferenc

06-30/
936
7322

06-70/
234
5302

bridzs
Komárom Esztergom Megyei Kézilabda Szövetség

 

 

Szappanos István  06-30/
664
3542
kézilabda  
Komárom Esztergom megyei Siketek és Nagyothallók Sportegyesülete

 

 

Triebl Ferenc András  06-20/
230
4590
 tollas labda, labdarúgás, sakk, horgászás, asztalitenisz, tekézés  
 Komárom Esztergom megyei SPRINT Futóklub

 

 

 Lamatsch János  06-30/
265
1199
 futás  
 Martin Búvár Sportegyesület

 

 

Udvardi Tibor  06-20/
414
6280
 búvár  Uszoda
 Mega Tech Thai Box Sportegyesület

 

 

 Molnár Endre
Bányász Adrián
 06-70/
368
1724
 thaibox  
 Meri Reintegrációs Egyesület

 

 

 

 Salló Katalin 06-20
934
6662
 úszás,labdarúgás, kosárlabda, asztalitenisz, talajtorna, természetjárás, kerékpározás, futás  Síkvölgyi Szanatórium
 Modern Tánccsoportok Magyarországi Szövetség

 

 

Barna Attila  06-30/
941
1387
 modern tánccsoportok táncfajtái  
 Modern Üzleti Tudományok Főiskolája Sport Egyesület

 

 

Konecsni György  06-34/
520
425
MÜTF
szabadidősport MÜTF
 Mozgáskorlátozottak Komárom Esztergom Megyei Egyesülete

 

 

 

Válóczi Ferenc 06-30/
209
1792

06-34/
522
653

 szabadisősport (mozgás sérülteknek)  
Múltunk és Jövőnk Egyesület

 

 

 Ádám Róbert János  06-30/
640
1463
történelmi íjászat Városi Lőtér
Munkáséri Horgász és Környezetvédő Egyesület

 

 

 Csiszár József  06-30/
523
3837
horgászás  
 Old Time Areo Club

 

 

 

 

Ballabás László

Forisek Imréné

 06-30/
217
6608

06-70/
513
7573

 vitorlázó, motoros, UL, OLD TIMER Kecskédi Repülőtér
Orkán Tömegsport Egyesület

 

 

 

Szarvady Csaba 06-30/
922
6302
labdarúgás, tenisz (40-70 év közöttieknek) Fellner Jakab Szak- és Szakközép Iskola
Oxigén Billiárd Sport Klub

 

 

 

 Száraz Róbert 06-20/
575
3584
 pool, snooker  
 Renseikan Aikidó Egyesület

 

 

 

Virga János  06-70/
316
1024
 aikido  
Road Master Sport Egyesület

 

 

 

 

Varga Ágoston 06-30/
946
0331
 kispályás labdarúgás (felnőtteknek) Jubileum park
Síkvölgyi Sporthorgász Egyesület

 

 

 

 

Szoboszlai Antal 06-20/
342
1428
sporthorgászat  Síkvölgyi tó
 Spar Sportegyesület

 

 

 

 

Szám Zoltán  06-30/
902
3960
Asztalitenisz, verseny és up. NB1 Kodály Zoltán Általános Iskola
 Sport Létesítmények Üzemeltető és Szolgáltató Kh. Nonprofit Kft.

 

 

 

 

Bognár Tibor  06-34/
339
999
Létesítmények Üzemeltetése  
 Sport Hotel Darts Klub

 

 

 

 Roznai István  06-30/
956
2288
darts Sportszékház
 Széchenyi Tömegsport Sportegyesület

 

 

 

 Králl Mátyás 06-30/
530
1725
labdarúgás, tenisz, természetjárás, tájfutás, asztalitenisz Felsőgallai Sportpálya
SZÜV. Tenisz Club

 

 

 

Somlói György 06-20/
938
6325
tenisz SZÜV
Tatabánya Kertvárosi Bányász Művelődési Otthon

 

 

 

Beke Tímea  06-30/
351
8753
majorette, twirling  
 Tatabánya Kézilabda Club

 

 

 

Marosi László 06-30/
217
7727
Verseny, up. NB-I kézilabda Sportcsarnok
Tatabánya Városi Diáksport Szövetség

 

 

 

 Ácsi Gizella  06-70/
779
3969
Iskolák diáksportkörei  
Tatabánya Városi Modellező Klub

 

 

 

Szabó Ferenc 06-30/
979
1234
 repülő modellező Mátyás kir u 10.
Tatabánya Városi Szabadidősport Szövetség

 

 

 

Vadóc László 06-34/
316
610

06-20/
318
2897

szabadidősport  
 Tatabányai Alapítvány Sportkör Egyesület

 

 

 

 Bozsik Péter
Darabos Gábor
06-30/
948
6463

06-30/
227
8544

labdarúgás (serdülő)  
 Tatabányai Amazonok Sport Egyesület

 

 

 

Gíber Mihály
Fischer László
06-70/
372
2196

06-30/
282
6044

 női kispályás labdarúgás  
 Tatabányai Asztalitenisz Sportegyesület

 

 

 Nagy Csaba  06-20/
421
6369
 asztalitenisz Herman Általános Iskola
 Tatabányai Cement Természetjáró Egyesület

 

 

 Csorba Györgyné 06-34/
324
795
 természetjárás Jubileum park
Tatabányai Diák Korcsolyázó Egyesület

 

 

Lugosi László 06-20/
921
3718
gyorskorcsolya, görkorcsolya, műkorcsoja Műjégpálya, Jókai pálya, Görkorcsolyapálya
 Tatabányai Fitt Club Egyesület

 

 

 Dr. Bagi Györgyné
Pordán Zsigmond
06-30/
362
9659
 futás, torna, úszás Gőzfürdő
 Tatabányai Jószerencsét Horgász Egyesület

 

 

 

 Pál Béla Ferenc
Berki Pál Attila
 06-70/
450
2273

06-20/
335
8515

horgászás  
Tatabányai Judo Club

 

 

 

Kunyik József  06-20/
588
1117
judo  TSC futófolyosó
Tatabányai Kalafa Női Labdarúgó Sportegyesület

 

 

Szabó László 06-30/
846
3907
Női labdarúgás Dózsa és Fellner iskola
Tatabányai Kenguruk Kosárlabda Club Közhasznú Egyesület

 

 

Varga Zoltán 06-70/
293
5252
 kosárlabda (1994-2002. születésűek). Éltes Mátyás Általános Iskola
 Tatabányai Kerékpáros és Triatlon Klub

 

 

 Rónai Ferenc  06-30/
645
2742
 duatlon, triatlon, országúti, túra és szabadidős kerékpár, MTB, terepkerékpár
Tatabányai Kosárlabda Club

 

 

 Farkas László  06-20/
203
9249
kosárlabda (10-18 éves + felnőtt korosztály)  Sportcsarnok
Éltes Iskola
Kodály Iskola
 Tatabányai Nebuló Judo Diáksport Egyesület

 

 

 Demeter Béla 06-20/
562
7680
 judo Fellner Jakab Szakközépiskola
 Tatabányai Petanque Klub

 

 

 

Frankné Farkas Gabriella  06-30/
687
8179
 petanque Jubileum park
Tatabányai Petőfi Tömeg és Szabadidősport Egyesület

 

 

 

 

Németh Péter
Ferling Béláné
06-34/
311-151
06-70/
946
1458
06-20/
356
8502
 sakk, természetjárás, labdarúgás, rejtvényfejtő  
 Tatabányai Sport Club Máj Jánosné  06-34/
310-395
06-30/
514-8009
atlétika, birkózás, női kézlabda, ökölvívás, súlyemelés, teke, vívás (versenysport), természetjárás TSC
 Tatabányai Turul Sakk Egyesület

 

 

 

Dr. Sopow Tamás 06-30/
477-0310
sakk Hadsereg u. 98
Tatabányai Vízitúra Club

 

 

Szakál Lajos 06-30/
650-5321
szabadidősport  
 Tatabányai Vízmű Sport Egyesület

 

 

 Kovácshegyi Zoltán 06-30/
474-3185
vízilabda, úszó, senior vízilabda, senior úszó Uszoda
 Tatabányai Volán Sport Egyesület

 

 

 

Kiss Tibor
Zvozil János
06-20/
980-6091
06-30/
916-3485
röplabda, autós, természetjárás, teke, horgász, labdarúgó  
 Tempo Karate Egyesület

 

 

Filep Imre 06-20/
564-4142
karate Dózsa György Általános Iskola
 TIP TOP Akrobatikus Rock and Roll Sport Egyesület

 

 

 Szász Judit  06-70/
321-5488
rock and roll  
Tricepsz, Triatlon Kerékpáros és Szabadidősport Egyesület

 

 

Bicskei Péter  06-30/
630-9209
Kerékpár, futás, úszás  
 Turul Harcművészeti Sportegyesület

 

 

Wolf László  06-30/
218-9303
karate  
Vakok és Gyengénlátók Komárom Esztergom Megyei Egyesülete

 

 

 Nagyné Papp Edit 06-30/
740-0655
 természetjárás, úszás, sakk, lengőteke  
 Városháza Sportegyesület

 

 

 Szakál Lajos 06-30/
650-5321
szabadiősport  
Városi Lövészklub

 

 

 Palkó Gábor  06-30/
919-0445
 koronglövész, légfegyverész, pisztoly, futó cél  Lőtér
 Vértesi Erőmű Sportegyesület

 

 

 

Kemenesi Sándor 06-20/
981-5788
labdarúgás, természetjárás, sí, kajak-kenu, kajak-póló, teke, sakk, vitorlázás, tenisz Vasas pálya
Oroszlány
Bánhidai Casino
Tatai tó
 Vulkán Tömegsport Egyesület Vadóc László 06-20/
318-2897
 twirling, kézilabda, kempo, torna, természetjárás, túramotor, túrakerékpár, minifoci Bárdos Gimnázium Talabira AndreaPuskin
Jubileum park
Lőtér
Bánki